HAKKIMIZDA

Avrupa Tıp Merkezi , 2007 yılında kurulan,ayaktan teşhis ve tedavi hizmeti sunan,ameliyathanesi,doğumhanesi,cerrahi ve dahili birimleriyle,24 saat hizmet veren cerrahi tıp merkezidir.

Bölgenin en işlek bulvarı olan Doğan Araslı Bulvarı üzerinde konumlanan merkezimiz,7 katlı binasında hizmet vermektedir.

Merkezimizde ; İç Hastalıkları, Genel Cerrahi,Kadın Hastalıkları Ve Doğum,Ortopedi Ve Travmatoloji,Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları,Fizik Tedavi

Ve Rehabilitasyon, Acil Hekimliği,Diş Hekimliği,Radyoloji,Laboratuvar bölümleri bulunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Avrupa Tıp Merkezi, bulunduğu bölgede var olan özel ve kamu hastanelerine alternatif olarak kurulmuş, hastalarına yaklaşımda samimiyeti ve sağlık etiğini benimsemiş bir kurumdur.

Alanında tecrübeli sağlık ekibi ile, hastalarımızın tedavileri için gereken teknolojik imkanlarımızın yanında, kendilerine, evlerinde olmanın konforunu sunmayı ilke edinmiştir.

 

VİZYONUMUZ

‘’Burada Sağlığınız Önemli ‘’ sloganıyla ,modern tıbbın gereklerine bağlı kalıp, sürekli ilerleme ilkesiyle ,etik değerlerden ödün vermeden, hızlı, kesintisiz ve ekonomik sağlık hizmeti vermeyi hedefliyoruz.